Fästplatta Jabo Skruv+Mutter till Stolpar
379 kr
Se priset!

Skruv+Mutter till Stolpar
379 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fästplatta med bult och mutter från Jabo för montering av pelare och stolpar. Monteras under stolpen och fästs därefter i altanen/verandan.
Varumärke
JaboBeskrivning
Fästplatta med bult och mutter från Jabo för montering av pelare och stolpar. Monteras under stolpen och fästs därefter i altanen/verandan.
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 25020 |
| Material | Metall |
| Serie | Arnö |
| Typ | Fästplatta |
| Djup | 4,1 cm |
| Höjd | 10,5 cm |
| Bredd | 13,5 cm |
| EAN-nr | 7392118250204 |
