Toalettborste Grohe Selection Cube
Rek. pris 3 511 kr
1 830 kr
Se priset!

Selection Cube
1 830 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Selection Cube Toalettborste med Hållare från Grohe är ett elegant och funktionellt tillbehör för ditt badrum. Den är tillverkad av glas och metall och har en kromfinish. Toalettborsten är utformad för väggmontage, vilket gör den idealisk för att spara utrymme och hålla borsten inom räckhåll. Den har en modern och ren design som passar perfekt i samtida badrum.
Varumärke
GroheBeskrivning
Selection Cube Toalettborste med Hållare från Grohe är ett elegant och funktionellt tillbehör för ditt badrum. Den är tillverkad av glas och metall och har en kromfinish. Toalettborsten är utformad för väggmontage, vilket gör den idealisk för att spara utrymme och hålla borsten inom räckhåll. Den har en modern och ren design som passar perfekt i samtida badrum.
Övrigt
- För väggmontage
Grohe Long-Life-beläggning
Toalettborstens hållbara kromade yta gör att den behåller sitt fläckfria utseende under många år framöver.
Denna toalettborste från Grohe kombinerar stil, kvalitet och funktionalitet för att ge dig en överlägsen användarupplevelse. Den är ett utmärkt val för alla som värdesätter både design och praktisk användning i sitt badrum.
- För väggmontage
Grohe Long-Life-beläggning
Toalettborstens hållbara kromade yta gör att den behåller sitt fläckfria utseende under många år framöver.
Denna toalettborste från Grohe kombinerar stil, kvalitet och funktionalitet för att ge dig en överlägsen användarupplevelse. Den är ett utmärkt val för alla som värdesätter både design och praktisk användning i sitt badrum.
Egenskaper
| Varumärke | Grohe |
| Art.Nr. | 40857000 |
| Yta | Blank |
| Produkttyp | Toalettborste |
| Material | Glas/Metall |
| Höjd | 396 mm |
| Bredd | 103 mm |
| Garanti | 5 år |
| Serie | Selection Cube |
| Djup | 138 mm |
| Färg | Krom |
| Montering | Skruv |
| RSK-nr | 8920095 |
| EAN-nr | 4005176378393 |

