Reservpappershållare DuoBad VilanKrom
830 kr
689 krSpara 17 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Krom

Vilan
Krom
689 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
DuobadBeskrivning
Reservpappershållare DuoBad Vilan. Måttet är inklusive toalettpappersrulle. Finns i krom och satin.
Egenskaper
| Varumärke | Duobad |
| Art.Nr. | 24136 |
| Färg | Krom |
| Djup | 135 mm |
| Höjd | 168 mm |
| Bredd | 120 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Serie | Vilan |
| Typ | Reservpappershållare |

