Bländskydd Beslag Design Icy
330 kr
259 krSpara 22 %Kampanj
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Heltäckande bländskydd till Icy profil från Beslag Design.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 973342 |
| Serie | Icy |
| Bredd | 28 mm |
| Längd | 2000 mm |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 6 mm |
| EAN-nr | 7316189733428 |

