IR-sensor Beslag Design
599 kr
479 krSpara 20 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Infraröd rörelsesensor för skåp, garderober och lådor med två funktioner. Kan monteras untapåliggande eller infälld.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Infraröd rörelsesensor för skåp, garderober och lådor med två funktioner. Kan monteras untapåliggande eller infälld.
Information- On/Off: sensorn känner av rörelse inom 5 cm och stänger av eller slår på strömmen- Limit: sensorn tänder belysningen när luckan öppnas och släcker när den stängs
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 97411 |
| Färg | Vit |
| Håltagningsmått | 16 mm |
| Bredd | 16 mm |
| Längd | 62 mm |
| Sensor | Ja |
| Höjd | 12 mm |
| Inbyggnadsdjup | 64 mm |
| EAN-nr | 8027934115664 |
