Avdelare Beslag Design SKY 3-pack
159 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Avdelare SKY 3-pack från Beslag Design är en avdelare för att dela av Besticklåda Sky på passande ställe.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Avdelare SKY 3-pack från Beslag Design är en avdelare för att dela av Besticklåda Sky på passande ställe.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 230004221 |
| Färg | Mörkgrå |
| Bredd | 40 mm |
| Höjd | 47 mm |
| Längd | 47 mm |
| Djup | 1,5 mm |
| Produkttyp | Avdelare |
| Bredd | 40 cm |
| Djup | 1,5 cm |
| EAN-nr | 7350005363628 |
