Badlakanstång DuoBad Vilan KortSatin
Rek. pris 840 kr
697 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Satin

Vilan Kort
Satin
697 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
DuobadBeskrivning
Badlakanstång DuoBad Vilan, finns i krom och satin.
Egenskaper
| Varumärke | Duobad |
| Art.Nr. | 23111 |
| Färg | Satin |
| CC-mått | 455 mm |
| Djup | 56 mm |
| Höjd | 38 mm |
| Bredd | 493 mm |
| Serie | Vilan |

