Toalettpappershållare Millers H Odin Lock Självhäftande
fr.517 kr/frp
Välj variant

Toalettpappershållare Millers H Odin Lock Självhäftande
517 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toalettpappershållare Millers H Odin Lock är en toalettpappershållare med lock och självhäftande tejp. I Odinserien finns även enkelkrok, dubbelkrok samt fyrkrok.
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Toalettpappershållare Millers H Odin Lock är en toalettpappershållare med lock och självhäftande tejp. I Odinserien finns även enkelkrok, dubbelkrok samt fyrkrok.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC010553
- Självhäftande baksida: Ja
- ETIM-klasskod: EC010553
- Självhäftande baksida: Ja
Recensioner
Jesper JVerifierad köpare
för 2 år sedanIngen tyngd i locket som ligger emot rullen vilket är syftet med att man köper en sån här produkt. Mest en gimmick.
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Montering | Självhäftande |
| Utförande | Vägghängd |
| Höjd | 135 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Odin |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Produkttyp | Toalettpappershållare |
| Bredd | 137 mm |
| Utsprång | 5 mm |
| Färg | Blank Nickel, Mattsvart, Rostfri |
