Parkettgolv Tarkett Shade Ek Satin White Plank
1 649 kr/m²Pris/frp 2 326,06:-Lägsta totalpris 9 304,24:-
1 199 kr/m²Spara 27 %Kampanj
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!

Shade Ek Satin White Plank
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Shade är eleganta golv i brett urval av
naturliga färger. Här ger bearbetning och
lasyrer dig ett rum som känns både uttrycksfullt
och ombonat på samma gång. Välj din stil!
Varumärke
TarkettBeskrivning
Shade är eleganta golv i brett urval av
naturliga färger. Här ger bearbetning och
lasyrer dig ett rum som känns både uttrycksfullt
och ombonat på samma gång. Välj din stil!
OBS! Tänk på att lägga till ca 5% extra i spill när man beräknar åtgången av golv.
*På Tarketts produkter så kan vi dessvärre ej tillhandhålla provbitar.
*På Tarketts produkter så kan vi dessvärre ej tillhandhålla provbitar.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Tarkett |
| Art.Nr. | 7876031 |
| Träslag | Ek |
| Mönster | 1-Stav |
| Ytbehandling | Hårdvaxolja |
| Längd | 2000 mm |
| Bredd | 162 mm |
| Färg | Vit |
| Serie | Shade |
| Tjocklek | 14 mm |
| Slitskikt | 3,6 mm |
| Antal | 1,94 m2/frp |
| Antal | 6 st/frp |
| Fog | 2-lock |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Typ | Parkettgolv |
| Nyans | Ljust |
| EAN-nr | 5902662017264 |

