Dörrstängare Millers Inne Upps.Arm Grå
1 338 kr/frp

Dörrstängare Millers Inne Upps.Arm Grå
1 338 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Lämplig för lätta innerdörrar med dörrbredd upp till 1050 mm. Stängarstorlek 3. Med tillslagsfunktion. Justerbar stänghastighet och stängkraft. Vändbar för höger respektive vänsterdörr.
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Lämplig för lätta innerdörrar med dörrbredd upp till 1050 mm. Stängarstorlek 3. Med tillslagsfunktion. Justerbar stänghastighet och stängkraft. Vändbar för höger respektive vänsterdörr.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC003172
- ETIM-klasskod: EC003172
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Art.Nr. | 400092391 |
| Färg | Silver |
| Material | Metall |
| Djup | 65 mm |
| Höjd | 44 mm |
| Bredd | 180 mm |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Produkttyp | Dörrbroms |
| EAN-nr | 7311662264444 |
