Fotskrapa Millers Elförzinkad368 mm
Rek. pris 1 488 kr
866 kr
Se priset!
Vald variant
Bredd:
368 mm

Fotskrapa Millers Elförzinkad
368 mm
866 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Fotskrapa Millers Elförzinkad är en fotskrapa av elförzinkad stål. Den levereras utan ram.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC003981
- ETIM-klasskod: EC003981
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Art.Nr. | 400092953 |
| Färg | Elförzinkad |
| Längd | 800 mm |
| Material | Stål |
| Höjd | 48 mm |
| Bredd | 368 mm |
| Ytbehandling | Elförzinkad |
| Typ | Fotskrapa |
| Antal | 1 st/frp |
| EAN-nr | 7311662270841 |

