Heltäckande Diskbänk Intra Atlantic G 610 med Korgventil Centrerad Vändbar1600 mm
9 164 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Heltäckande Diskbänk Atlantic G 610 med Korgventil Centrerad Vändbar från Intra är en elegant, vändbar och heltäckande diskbänk med en stor och en liten låda. Diskbänken levereras med korgventiler, bräddavlopp och vattenlås.
Varumärke
IntraBeskrivning
Heltäckande Diskbänk Atlantic G 610 med Korgventil Centrerad Vändbar från Intra är en elegant, vändbar och heltäckande diskbänk med en stor och en liten låda. Diskbänken levereras med korgventiler, bräddavlopp och vattenlås.
Dimensioner
- Stor låda: 339x436x160 mm
- Liten låda: 180x380x160 mm
- Stor låda: 339x436x160 mm
- Liten låda: 180x380x160 mm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Art.Nr. | AG16-610-KV |
| Modell | Vändbar |
| Montering | Heltäckande |
| Hål för Blandare | Nej |
| Färg | Rostfri |
| Djup | 610 mm |
| Diskho | Dubbel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Vändbar | Ja |
| Serie | Atlantic |
| Låddjup | 160 mm |
| Tjocklek | 30 mm |
| Produkttyp | Heltäckande Diskbänk |
| Bredd | 1600 mm |
| RSK-nr | 8089554 |
| EAN-nr | 7393069020076 |
