Flatvävd Matta InHouse Group Bokhara Grå
345 kr
Se priset!

Bokhara Grå
345 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Maskintuftad matta i syntet med ett klassiskt bokharamönster på svart botten. En vackert mönstrad matta med kort lugg som gör den lättskött och enkel att dammsuga. Mattan har gummerad baksida och ligger stadigt på golvet.
Varumärke
InHouse GroupBeskrivning
Maskintuftad matta i syntet med ett klassiskt bokharamönster på svart botten. En vackert mönstrad matta med kort lugg som gör den lättskött och enkel att dammsuga. Mattan har gummerad baksida och ligger stadigt på golvet.
Egenskaper
| Varumärke | InHouse Group |
| Art.Nr. | 111905 |
| Färg | Grå |
| Bredd | 80 cm |
| Längd | 150 cm |
| Material | Polyamid |
| Produkttyp | Tuftad matta |
| Stil | Klassisk |
| Form | Rektangulär |
| Höjd | 5 mm |
| Mått | 80x150 cm |
| EAN-nr | 7319552666361 |
