Handtag DuoBad Gripen Fall 224 CcRostfri look
Rek. pris 360 kr
359 kr
299 krSpara 17 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Rostfritt

Gripen Fall 224 Cc
Rostfri look
299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
DuobadBeskrivning
Handtag DuoBad Gripen Fall är ett stilrent handtag.
Egenskaper
| Varumärke | Duobad |
| Art.Nr. | 24522 |
| Färg | Rostfritt |
| CC-mått | 224 mm |
| Djup | 20 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Bredd | 236 mm |
| Vikt | 0,2 kg |
| Serie | Gripen |
| Typ | Handtag |

