Avlastningsbord Venture Home Svart Staal med Öppet Hyllsystem i Pulverlackerat Stål
Rek. pris 965 kr
749 kr
705 krSänkt pris!

Svart Staal med Öppet Hyllsystem i Pulverlackerat Stål
705 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Avlastningsbord Venture Home Staal Svart är en elegant hylla i pulverlackat stål. Det har ett praktiskt öppet hyllsystem så du kan ställa fram dina favoritföremål.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Avlastningsbord Venture Home Staal Svart är en elegant hylla i pulverlackat stål. Det har ett praktiskt öppet hyllsystem så du kan ställa fram dina favoritföremål.
Venture Home Staal avlastningsbord i svart är inte bara en möbel, det är en lösning för att hålla ditt hem organiserat och stilrent. Dess kompakta storlek gör det till ett idealiskt val för mindre utrymmen, samtidigt som det erbjuder gott om plats för förvaring och visning. Använd det som ett sidobord i vardagsrummet för att hålla fjärrkontroller och tidskrifter inom räckhåll, eller i hallen för att visa upp familjefoton och små prydnadsföremål. Den svarta färgen och det pulverlackerade stålet ger en modern känsla som passar in i de flesta inredningsstilar. Dessutom är det enkelt att montera, vilket gör det till ett praktiskt tillägg till ditt hem.
Fördelar: Avlastningsbord Venture Home Svart Staal med Öppet Hyllsystem i Pulverlackerat Stål
- Lätt att montera
- Robust och hållbart material
- Passar för inomhusbruk
Fördelar: Avlastningsbord Venture Home Svart Staal med Öppet Hyllsystem i Pulverlackerat Stål
- Lätt att montera
- Robust och hållbart material
- Passar för inomhusbruk
Dokument
Recensioner
Kristina SVerifierad köpare
för 2 år sedanFin för det priset.
Sara MVerifierad köpare
för 2 år sedanStadigt och stilrent.
+ Stilrent
Sandra Verifierad köpare
för 4 år sedanSnyggt avlastningsbord som var enkel att montera
+ Snygg, enkel att montera
Inguna PVerifierad köpare
för 4 år sedanMycket bra avlastningsbord! Perfekt under tv
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 18075-208 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 81 cm |
| Djup | 26 cm |
| Material | Pulverlackerat stål |
| Produkttyp | Avlastningsbord |
| Serie | Staal |
| Montering | Ja - enklare |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350107088016 |





