Lådhandtag Habo Selection TS 1Krom, 111 mm
785 kr
Vald variant
Färg:
Krom
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Lådhandtag TS 1 från Habo Selection är ett designat lådhandtag av mässing. Kombinationen blank/borstad innebär att handtagets baksida är i krom-/mässingsutförande och framsidan är borstad. Handtaget är designat av Thomas Sandell.
Varumärke
Habo SelectionBeskrivning
Lådhandtag TS 1 från Habo Selection är ett designat lådhandtag av mässing. Kombinationen blank/borstad innebär att handtagets baksida är i krom-/mässingsutförande och framsidan är borstad. Handtaget är designat av Thomas Sandell.
Egenskaper
| Varumärke | Habo Selection |
| Art.Nr. | 18096 |
| Färg | Krom |
| Längd | 111 mm |
| Material | Mässing |
| Djup | 36 mm |
| CC-mått | 96 mm |
| Serie | TS |
| Produkttyp | Lådhandtag |
| EAN-nr | 7317900180965 |

