Handtag Millers NilsMatt Krom
100 kr/frp
Vald variant
Färg:
Matt Krom

Handtag Millers Nils
Matt Krom
100 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Skålhandtag i klassisk modell.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC010496
- Skruv ingår: Ja
- ETIM-klasskod: EC010496
- Skruv ingår: Ja
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Art.Nr. | 400263216 |
| Färg | Matt Krom |
| Längd | 90 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 64 mm |
| Djup | 19 mm |
| Höjd | 35 mm |
| Montering | Skruv |
| Serie | Nord |
| Antal | 1 st/frp |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 7311662267810 |

